آسکینا ژل askina gel

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , ,
پاک کردن

ویژگی‌های محصول
 • زخم های فشاری:
 • زخم شریانی و وریدی پا:
 • زخم پای دیابتی:
 • زخم های تروماتیک:
B. Braun

نقد و بررسی اجمالی آسکینا ژل

Askina® Gel هیدروژل استریل، ویسکوز و شفاف می باشد. این ژل بسته به شرایط زخم، بافت نکروتیک خشک را آبرسانی مجدد می نماید. جهت بهبود دبریدمان در زخم های خشک و یا جذب ترشحات زخم های اسلافی مناسب است. ژل آسکینا با حفظ رطوبت مناسب دربستر زخم روند ترمیم طبیعی را فراهم می کند. نکات کاربردی: Askina® Gel بایستی تا عمق حداقل ۵ میلی متر به کار گرفته شود. جهت پوشاندن Askina® Gel از یک فیلم پلی اورتان شفاف مثل Askina® Derm استفاده نمایید. Askina® Gel می تواند تا ۳ روز در محل زخم باقی بماند. ۱٫زخم آمپوته: بافت نکروتیک و فیبرینی مشاهده می شود. دبریدمان مکانیکی حتی با استفاده از ضد دردهای قوی بسیار دردناک می باشد. ۲٫ آسکینا ژل در یک لایه ی ضخیم با کاربردی آسان و بدون درد استفاده شده است. ۳٫ژل با فیلم پلی اورتان شفاف: . Askina®Derm 5.پس از یک هفته درمان ( ۳ بار استفاده ) از Askina® Gel مناطق نکروتیک سیاه جدا شده و فیبرینها به راحتی برداشته شده است بافت گرانوله شروع به ظاهر شدن می نماید. مورد انجام شده توسط دکتر لازارت، دپارتمان پزشکی عروق، بیمارستان سنت ژوزف، پاریس، فرانسه موارد مصرف زخم های نکروتیک خشک یا اسلافی با ترشحات کم زخم های شریانی و وریدی پا زخم های فشاری زخم پای دیابتی زخم های تروماتیک

Askina® Gel هیدروژل استریل، ویسکوز و شفاف می باشد. این ژل بسته به شرایط زخم، بافت نکروتیک خشک را آبرسانی مجدد می نماید. جهت بهبود دبریدمان در زخم های خشک و یا جذب ترشحات زخم های اسلافی مناسب است. ژل آسکینا با حفظ رطوبت مناسب دربستر زخم روند ترمیم طبیعی را فراهم می کند.

 • کاربرد آسان تنها با یک دست در هر وضعیتی
 • پس از مصرف در جای خود باقی م یماند
 • شکل کانولی ژل جهت دسترسی به زخ مهای سینوسی و عمقی و فیستول
 • هیدراتاسیون بیشتر: % ۴۰ آب موجود در ژل جذب زخم م یشود
 • شفاف: ارزیابی دقیقتر زخم را ممکن م یسازد

ویسکوزیته منحصر به فرد ژل
Askina® Gel در زاویه ۹۰ درجه تا ۱۸ ساعت ثابت می ماند.

نکات کاربردی:
Askina® Gel بایستی تا عمق حداقل ۵ میلی متر به کار گرفته شود.
جهت پوشاندن Askina® Gel از یک فیلم پلی اورتان شفاف مثل Askina® Derm استفاده نمایید. Askina® Gel می تواند تا ۳ روز در محل زخم باقی بماند.

۱٫زخم آمپوته: بافت نکروتیک و فیبرینی مشاهده می شود. دبریدمان مکانیکی حتی با استفاده از ضد دردهای قوی بسیار دردناک می باشد.
۲٫ آسکینا ژل در یک لایه ی ضخیم با کاربردی آسان و بدون درد استفاده شده است.
۳٫ژل با فیلم پلی اورتان شفاف: . Askina®Derm
۵٫پس از یک هفته درمان ( ۳ بار استفاده ) از Askina® Gel مناطق نکروتیک سیاه جدا شده و فیبرینها به راحتی برداشته شده است بافت گرانوله شروع به ظاهر شدن می نماید. مورد انجام شده توسط دکتر لازارت، دپارتمان پزشکی عروق، بیمارستان سنت ژوزف، پاریس، فرانسه

موارد مصرف
زخم های نکروتیک خشک یا اسلافی با ترشحات کم
زخم های شریانی و وریدی پا
زخم های فشاری
زخم پای دیابتی
زخم های تروماتیک

آسکینا ژل

نحوه ی عملکرد هیدرو ژل

هیدروژل ها توانایی خاصی در انطباق با محیط خود دارند و می توانند زخم را هیدراته کنند یا اگزودا را جذب کنند. آنها دبریدمان بافت نکروتیک و فیبرینی و دیگر مواد مرده را تسهیل می نمایند.

Article numberPcs/PackSizeAskina Gel
۰۰۱۴۱۹ S۵۱۵ g
۰۰۱۴۱۹ N۱۰۱۵ g
۰۰۱۴۲۹۱ N۱۱۰۰ g

ترکیبات:Purified Water ;Glycerol;Gelling Agent;Acrylic Polymer

مشخصات آسکینا ژل

 • سایز

  100 گرم, 15 گرم

امتیاز کاربران به: آسکینا ژل | (0نفر)

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

مقایسه ( 0 مورد )