نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۱۲

روپوش های پزشکی،پرستاری و بیمارستانی طراحی و تولید شده توسط تجهیزات پزشکی دنا (DM kala)؛ محافظت از پوست در برابر آلودگی های محیطی موجود در اماکن درمانی امری واجب و مسلم است.

در این راستا روپوش های پزشکی،پرستاری و بیمارستانی نقش به سزایی در پیشگیری از دریافت این آلودگی ها دارند. از آنجا که روپوش پزشکی باید هر 2 تا 3 روز یک بار شسته شود (و حتی چه بهتر که روزانه شسته شوند)  ما پارچه ی ترگال کج راه درجه یک را برای دوخت این روپوش ها مناسب دیدیم.

ترگال پارچه ای سبک، مقاوم با قابلیت شستشو و اتوکشی راحت است که استفاده ی مناسب کارکنان را موجب میشود. تجهیزات پزشکی دنا با طراحی متفاوت روپوش های پزشکی سعی در ایجاد تنوع و انتخاب مناسبتر و منطبق بر حرفه را دارد.

هرچند سفید رنگ مرسوم روپوش های پزشکی است اما دنا روپوش هایی در رنگ های آبی، کاربنی، سفید، سورمه ای و فیروزه ای نیز تولید کرده است؛ همچنین با ایجاد تنوع در رنگ دکمه و حاشیه های به کار رفته امکان انتخاب مطابق با سلیقه را پیش روی مصرف کننده قرار میدهد.

فراموش نکنیم که روپوش پزشکی خوش دوخت و متفاوت نیز میتواند درست همچون یک لباس رسمی در ذهن مخاطب تاثیرگذار باشد؛ بنابراین با انتخاب مناسب، راحتی را برای خود و آرامش را برای بیمار به وجود بیاورید.